Centro FM Kėdainiuose visa galia, 106.1 MHz dažniu

Smagu pranešti, kad šiuo metu jau transliuojame visa Ryšių reguliavimo tarnybos leista galia ir maksimaliu garsu!

Prie šio projekto įgyvendinimo prisidėjo visas būrys iniciatyvių ir darbščių žmonių, kurie aukojo savo laiką ir pastangas, kad viskas įvyktų laiku ir kokybiškai.

Nuoširdžiai ačiū:

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos Radijo ryšio departamentui ir išskirtinai Radijo ir televizijos skyriaus vedėjui Rimvydui Stasiulioniui;

Lietuvos radijo ir televizijos komisijai ir jos pirmininkui Edmundui Vaitiekūnui;

UAB „Entena” direktoriui Albinui Černiauskui ir jo kolegoms už puikų profesionalų požiūrį ir nepriekaištingą darbą projektuojant ir įrengiant siuntimo įrangą 70 m aukštyje.

Reiškiu padėką visam AB „Lifosa” kolektyvui: vadovybei už paramą ir supratingumą; Edvinui Juodžbaliui, Alvydui Ardavičiui, Leonardui Kozeniauskui ir daugeliui kitų už operatyvų biurokratijos ir įvairių smulkmenų sprendimą, geranorišką pagalbą bei profesionalumą.

Žinoma, „išsikovojant” leidimą transliuoti radijo bangomis nieko nebūtų buvę ir be puikaus projekto, kurį parengė UAB „Magvita” direktorė Žaneta Intaitė-Žilinskienė.

Ačiū UAB „Midiaudio” direktoriui Daliui Nomicui už moralinį palaikymą ir matavimo įrangos nuomą.

Dėkoju visai Centro FM komandai, o ypač Karoliui Valiaugai už sunkų darbą įgyvendinant projektą.

Atskirai ačiū radijo stotims X FM ir Radiocentras už aukštą kartelę ir motyvaciją.

 

Jei patiriate nesklandumų priimdami programą ar klausydamiesi internetu, kreipkitės į mus el. paštu arba komentuodami žemiau, ir mes pasistengsime padėti.

 

Ignas Galuškinas

Parašykite komentarą