Koncertas – pozityvus atsakas į agresiją ir pyktį

Renginį spontaniškai suorganizavo J. Stankevičius bei CENTRO FM. Nuotraukoje - atstovė J. Kočetova.
Renginį spontaniškai suorganizavo J. Stankevičius bei CENTRO FM. Nuotraukoje – atstovė J. Kočetova.

Ne mano reikalas, ne mano skausmas, ne mano verkiantis vaikas ar kenčianti žmona“, – šiais žodžiais pastorius ir CENTRO FM radijo laidos „O kas ten“ vedėjas Arvydas Malinauskas kreipėsi į gausiai susirinkusius kraštiečius Kėdainių daugiakultūriame centre, kuriame vyko koncertas „Laikykitės, mažyliai. Matukui“, skirtas mirusio keturmečio berniuko atminimui.

Pastorius kvietė pamąstyti, kaip dažnai sau mintyse kartojame šiuos žodžius, matydami smurtą, agresiją, didžiulį pyktį.

Koncertą spontaniškai, reaguodami į pastarųjų dienų įvykius suorganizavo Muzikos mokyklos mokytojas Jonas Stankevičius bei Kėdainių radijo stotis CENTRO FM. Daugiakultūriame centre koncertavo mūsų krašto muzikantai. Visi pakviestieji šeštadienio pavakarę sutiko skirti mirusiam mažyliui ir muzikos kūriniais įprasminti jo auką.

DSC_7123
Renginio akimirka.

Į Daugiakultūrį centrą susirinkę klausytojai buvo kviečiami pagalvoti apie save pačius, ar mūsų visuomenė yra neabejinga aplink esančiam blogiui ir ar viską padarome, kad jo aplink būtų mažiau.

„Mums rūpi tai, kas darosi aplink mus. Mes esame neabejingi, mes atidūs ir visi norime, kad būtų geriau. Tai paprasta ir nuoširdi žinutė, kurią norime paskleisti per muzikos kūrinius. Tikiu, kad jie dar kartą privers susimąstyti, ar kiekvienas iš mūsų viską gerai darome, kad tokių nelaimių būtų galima išvengti“, – sakė Muzikos mokyklos mokytojas ir koncerto iniciatorius Jonas Stankevičius.

Į renginį susirinko daug neabejingų kėdainiečių.
Į renginį susirinko daug neabejingų kėdainiečių.

CENTRO FM atstovė Kristina Dereviaškina sakė,kad radijas yra socialiai atsakingas ir reaguoja į pastarųjų dienų įvykius. „Norime paraginti žmones atkreipti dėmesį į šalia gyvenančiuosius, gal jiems reikia pagalbos? Nebūkime abejingi, atkreipkime dėmesį – juk už visų mūsų gerovę yra atsakingos ne tik atitinkamos instancijos, bet ir mes patys“, – kalbėjo ji.

Moterų krizių centro Rita Stakniūnienė ragino visus, kurie patys patiria smurtą ar pastebi jį kitose šeimose, drąsiai kreiptis į centrą. „Ieškokite pagalbos, nereikia kentėti, mes tikrai padėsime kuo galėsime. Mūsų visuomenėje yra labai daug smurto, agresijos, pykčio. Jei į agresiją atsakysime tuo pačiu, nieko nepasieksime“, – sakė ji.

 

Parašykite komentarą