Interesas – Kėdainiai

Kėdainiuose jau metus veikianti radijo stotis Centro FM siekdama skatinti aktyvesnį piliečių įsitraukimą į viešąjį Kėdainių miesto ir rajono gyvenimą, rengia radijo laidų ciklą „Interesas – Kėdainiai“. Radijo stoties Centro FM eteryje tiesiogiai transliuojamos laidos metu kalbinsime mūsų krašte gerai žinomus bei viešajame jo gyvenime aktyviai dalyvaujančius žmones ir viešai kelsime Kėdainių kraštui aktualius klausimus. Laidos rengėjai bandys užduoti šiuos, ne visada patogius, klausimus laidos svečiams ir taip atkreipti vietos politikų bei visuomenės dėmesį į neretai mums visiems aktualias problemas.


Visi laidos svečiai, nepriklausomai nuo jų politinių pažiūrų, partinės priklausomybės ar pareigų, laidos vedėjų bus kalbinami laikantis šių taisyklių:

• kalbėti apie miesto ir kaimo gyventojams aktualias, nors politikams ne visada patogias temas;

• kviesti visas politines jėgas ir interesų grupes atstovaujančius pašnekovus, nes tik nuomonių įvairovė leidžia pažvelgti į problemą visapusiškai, todėl, apie tai ko nenorės kalbėti vieni pašnekovai, turės galimybę už juos pasakyti kiti;

• iš anksto nederinti ir nerepetuoti klausimų su laidos svečiais;

• viešinti informaciją apie kviestus ir neišdrįsusius į laidą ateiti politikus, nes manome, kad sprendimus priimantys asmenys turi pareigą ateiti ir visuomenei aiškiai bei atvirai paaiškinti vieno ar kito priimto sprendimo motyvus.


Laida bus transliuojama tiesiogiai, todėl nespėjusieji paklausyti laidos tiesioginės transliacijos metu, jos įrašą galės rasti ir perklausyti radijo stoties Centro FM eteryje, o jo tekstinis variantas bus paskelbtas radijo internetinėje svetainėje bei socialinio tinklo Facebook paskyroje „Laisvi Kėdainiai“.

Laidos autoriai ir vedėjai Kęstas Šlama ir Justina Gikniūtė-Kočetova.

Laida transliuojama kas antrą trečiadienį, 16 val.

Laidų archyvas
2017 m. gegužės 24 d.

2017 m. birželio 7 d.

2017 m. birželio 21 d.